Atribuită
Anunț de participare
„Reabilitare și eficientizare energetică a Liceului cu Program Sportiv” – lucrări suplimentare
- Număr anunț
- SCN1162821
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- MOVILAND MET SRL (CUI 33559735)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.406.416,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.406.116,45 RON
- Data publicării
- 19.05.2025 15:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1122523
- Termen limită
- 04.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245435
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- Centralizator fara valori-signed.pdf
- DS 10.rar.p7s
- FisaDate_DF1245435.pdf
- Model contract .docx.p7s
- Model formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOVILAND MET SRL CUI RO 33559735
Valoare atribuită
1.406.116,45 RON
din 1.406.416,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro