Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE INCARCATOR FRONTAL

Număr anunț
SCN1162813
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475.000 RON
Valoare atribuită
475.000 RON
Data publicării
19.05.2025 14:03
Anunț de atribuire
SCNA1122815
Termen limită
05.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245318

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

475.000 RON

din 475.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.