- Număr anunț
- SCN1162799
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34223200-8 · Autocisterne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680.000 RON
- Valoare atribuită
- 680.000 RON
- Data publicării
- 19.05.2025 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1122141
- Termen limită
- 04.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245302
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini autocisterna 2025_15052025125128-semnat.PDF.p7s
- draft ctr - mod form autocisterna 2025_15052025125245-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1245302.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
680.000 RON
din 680.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro