Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR SUPER HEAVY DUTY 180 AH

Număr anunț
DA35847472
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA TECHIRGHIOL (CUI 44853654)
Furnizor / câștigător
KARINA SEA 98 SRL (CUI 11393851)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
963,18 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

963,18 RON