Atribuită Anunț de participare

SCARI PORTABILE

Număr anunț
SCN1162942
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
SIROD S.R.L. (CUI 9801207)
Cod CPV
44423230-2 · Scari portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.325.175 RON
Valoare atribuită
1.325.055 RON
Data publicării
21.05.2025 14:35
Anunț de atribuire
SCNA1123473
Termen limită
02.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245544

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIROD S.R.L. CUI RO 9801207

Valoare atribuită

1.325.055 RON

din 1.325.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.