În evaluare
Anunț de participare
Transformatoare de putere 110/20kV 40 MVA
- Număr anunț
- CN1081370
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 31171000-5 · Transformatoare cu dielectric lichid (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2025 13:01
- Termen limită
- 27.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 327515-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244944
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Caiet Sarcini_Contract_Transf_Putere_40 MVA_Final_15505_20.03.2025.pdf
- 3.Propunere tehnica - Transf Putere_FINAL_15505_20.03.2025.pdf.p7s
- 4.ST_139_A11.pdf.p7s
- 5.Contract de furnizare.docx
- 6.Anexa contract_Cod de Conduita al Furnizor_E-ON_1.09.2023_Transf de putere.docx
- 7.Anexa contract_Information_on_the_data_subject_RO_protectia datelor.doc
- 8.Modele orientative de formulare_Transformatoare de putere.docx.p7s
- FisaDate_DF1244944.pdf
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Terți susținători 1
ETHGROUP S.R.L. CUI RO 45407587
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Terți susținători 1
EXIMPROD ENGINEERING S.A. CUI RO 6482146
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELEROM SA CUI RO 3426320
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.