Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Dotări corp școală, corp sală de sport, teren de sport, curte și active necorporale pentru obiectivul Construire și dotare a corpului B și a Sălii de sport - Școala Costache Negri pentru învățământul general obligatoriu, cod SMIS 324344
- Număr anunț
- SCN1162934
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- NET CHIT COMPUTERS SRL (CUI 14616109)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801.531,67 RON
- Valoare atribuită
- 718.149 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2025 11:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1125536
- Termen limită
- 04.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245582
Documente
Documentația de atribuire
- 1 Anexa formular de oferta Lot 1 Mobilier.xlsx.p7s
- 2 Anexa la formular de oferta Lot 2 Echipamente IT si active necorporale.xlsx.p7s
- 3 Anexa la formular de oferta Lot 3 Materiale laborator fizica-chimie.xlsx.p7s
- 4 Anexa la formular de oferta Lot 4 Materiale laborator biologie-geografie.xlsx.p7s
- 5 Anexa la formular de oferta Lot 5 Mobilier sala de sport si teren de sport.xlsx.p7s
- 6 Anexa la formular de oferta Lot 6 Mobilier curte.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini _ Dotari Costache Negri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1245582.pdf
- Fise tehnice dotari Lot 1.pdf.p7s
- Fise tehnice dotari Lot 2.pdf.p7s
- Fise tehnice dotari Lot 3.pdf.p7s
- Fise tehnice dotari Lot 4.pdf.p7s
- Fise tehnice dotari Lot 5.pdf.p7s
- Fise tehnice dotari Lot 6.pdf.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Model contract de furnizare.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 801.531,67 RON Adjudecat: 718.149 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier | 271.780 RON | ANDRANI HOME OFFICE S.R.L. | 247.397 RON ↓9,0% |
| 2 | Echipamente IT și active necorporale: | 312.410 RON | S.C. NET CHIT COMPUTERS S.R.L. | 299.760 RON ↓4,0% |
| 3 | Materiale pentru laborator fizică - chimie | 109.800 RON | EURODIDACTICA S.R.L. | 94.999 RON ↓13,5% |
| 4 | Lot nr. 4 Materiale pentru laborator biologie - geografie | 26.580 RON | EURODIDACTICA S.R.L. | 25.999 RON ↓2,2% |
| 5 | Lot nr. 5 Mobilier sală sport și teren sport | 57.810 RON | NEODACIADA SPORT S.R.L. | 49.994 RON ↓13,5% |
| 6 | Mobilier pentru curte | 23.151,67 RON | Anulat | — |
Participanți · 15 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDRANI HOME OFFICE S.R.L. CUI 46884487
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NET CHIT COMPUTERS SRL CUI RO 14616109
Valoare atribuită
718.149 RON
din 801.531,67 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 83.382,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.