Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat

FURNIZARE AUTOBASCULANTA

Număr anunț
SCN1162925
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
AUTO PADOVA SRL (CUI 18646692)
Cod CPV
34223200-8 · Autocisterne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570.000 RON
Valoare atribuită
524.000 RON 8,1% sub estimat
Data publicării
21.05.2025 09:53
Anunț de atribuire
SCNA1123605
Termen limită
10.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245550

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO PADOVA SRL CUI RO18646692
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

524.000 RON

din 570.000 RON estimat 8,1%

Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 46.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.