Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
EXECUTIE LUCRARI in cadrul proiectului DEZVOLTAREA INFRASTRUCTURII DE TRANSPORT VERDE – PISTA DE BICICLETE ÎN COMUNA GALDA DE JOS
- Număr anunț
- SCN1163019
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- EUROPEXPRES SRL (CUI 12214962)
- Cod CPV
- 45233162-2 · Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240.520,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.202.414,12 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2025 17:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1122530
- Termen limită
- 12.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245749
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 CONTRACT DE LUCRARI CADRU.pdf
- 1.2 CONTRACT DE LUCRARI CADRU PARTE GENERALA.pdf
- 1.3 CONTRACT DE LUCRARI CADRU PARTE SPECIFICA.pdf
- 2. Formulare pentru ofertanti (3).doc
- 4. Caiet de sarcini_Lucrari.pdf
- 6. PT.pdf
- 7. DTOE.pdf
- 8. Liste cantitati.pdf
- FisaDate_DF1245749.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
URS CONSTRUCT ALBA SRL CUI RO29737443
Valoare atribuită
1.202.414,12 RON
din 1.240.520,40 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 38.106,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.