Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract de achizitie de echipamente TIC
- Număr anunț
- SCN1162999
- Autoritate contractantă
- Comuna Perisoru (CUI 3796888)
- Furnizor / câștigător
- P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL (CUI 25001532)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 479.100,86 RON
- Valoare atribuită
- 478.700 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2025 14:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1123256
- Termen limită
- 03.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245705
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1245705.pdf
- Formular-propunere-tehnica TIC Perisoru.docx.p7s
- Formularul de oferta TIC Perisoru.docx.p7s
- Model-Contract-achizitie TIC Perisoru.docx.p7s
- Propunere-financiara TIC Perisoru.xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL CUI RO25001532
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COPY TEAM SERVICE SRL CUI RO 10584586
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EXPERT IT S.R.L. CUI RO 22129422
Valoare atribuită
478.700 RON
din 479.100,86 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 400,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.