Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Consumabile medicale
- Număr anunț
- SCN1162995
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- SEPADIN SRL (CUI 3341894)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.200 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2025 12:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1122663
- Termen limită
- 16.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245692
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_semnat.pdf
- Coperta documentatie_semnat.pdf
- FisaDate_DF1245692.pdf
- Formulare_semnat.pdf
- Propunere contract achizitie_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEPADIN SRL CUI RO 3341894
Valoare atribuită
6.200 RON
din 6.300 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.