Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare compactor de sol in sistem leasing financiar
- Număr anunț
- SCN1162985
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43315000-4 · Compactoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630.000 RON
- Valoare atribuită
- 628.558,34 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2025 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1122961
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245561
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Subcontractanți 1
Valoare atribuită
628.558,34 RON
din 630.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.441,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.