Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Finalizare lucrări de execuție pentru obiectivul de investitii: Modernizare și extindere școlară cu un corp în comuna Matca, nr. 1295, județul Galați, 32 P 4 - 10957
- Număr anunț
- SCN1163055
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE CONSTRUCT SRL (CUI 22291326)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.977.482,83 RON
- Valoare atribuită
- 4.933.130,57 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2025 12:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1126376
- Termen limită
- 02.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245722
Documente
Documentația de atribuire
- 3. E_PS_FL_PNCIPS_FORMULARE.docx.p7s
- Contract executie 09.10.2024 antet nou.doc.p7s
- dt.zip.001.p7s
- dt.zip.002.p7s
- FisaDate_DF1245722.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAVIDE CONSTRUCT SRL CUI RO22291326
Subcontractanți 4
DIAMSES SRL CUI 4821343
DRAMON 99 SRL CUI RO 12267703
HELIOS SECURITY SRL CUI RO 15950130
MAR - INA - PRODPREST SRL CUI RO 5202760
Valoare atribuită
4.933.130,57 RON
din 4.977.482,83 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 44.352,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.