Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,1% sub estimat
Extindere retele electrice zona Valea Morii, sat Tocile , comuna Sadu, jud. Sibiu
- Număr anunț
- SCN1163043
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC SERV SRL (CUI 18173764)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 815.795,46 RON
- Valoare atribuită
- 537.972,18 RON 34,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2025 10:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1125513
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245778
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INSTAL ITTU SRL CUI RO20807200
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PHI EMC PRO SRL CUI RO37224325
Valoare atribuită
537.972,18 RON
din 815.795,46 RON estimat
34,1%
Adjudecat la 65,9% din estimat · economie 277.823,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.