Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 61,3% sub estimat
Întocmire Studiu de fezabilitate construire pasaj rutier cartier Tractorul - B-dul Grivitei si legături către str. I.C Bratianu si b-dul Grivitei – etapa 2
- Număr anunț
- SCN1163039
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- INFRACONCEPT S.R.L. (CUI 39245111)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085.787,20 RON
- Valoare atribuită
- 420.000 RON 61,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2025 09:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1124820
- Termen limită
- 03.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245750
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1245750.pdf
- SE-CAIET DE SARCINI.pdf
- SE-CU nr. 236 din 03.02.2022.pdf
- SE-CU nr. 630 din 14.03.2024.pdf
- SE -EXTRASE CF.pdf
- SE -Inventar de coordonate Tractorului.pdf
- SE -Livrabil1_Rev02_15.03.2021-STUDIU TRAFIC.pdf
- se-Livrabil2_Rev01_22.03.2021-STUDIU TRAFIC.pdf
- SE-Livrabil3_Rev01_22.03.2021-STUDIU TRAFIC.pdf
- SE-Livrabil4_Rev6_15.03.2021- STUDIU TRAFIC.pdf
- SE -MEMORIU TEHNIC TOPO.pdf
- SE -MODEL CONTRACT DE SERVICII .pdf
- SE -Planuri Avizate OCPI.pdf
- SE -PV OCPI .pdf
- SE- SECTIUNEA FORMULARE.pdf
- SE -STUDIU - Pasaj Tractorul.pdf
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
INFRACONCEPT S.R.L. CUI 39245111
Asociați 1
INTERCAD PROIECT S.R.L. CUI 42645436
Terți susținători 1
INTEGRATED ROAD SOLUTIONS SRL CUI RO29194967
Subcontractanți 4
CEPROINOV PROIECT S.R.L. CUI 46996006
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
SC OBS CONSULTING SRL CUI RO29580097
TOPTERRAM S.R.L. CUI RO39014435
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PRINFO S.R.L. CUI RO 3050801
Asociați 1
CONŢIU STRUCT SRL CUI 28586431
Terți + subcontractanți 1
TECNIC CONSULTING ENGINEERING ROMANIA SRL CUI 22971870
Valoare atribuită
420.000 RON
din 1.085.787,20 RON estimat
61,3%
Adjudecat la 38,7% din estimat · economie 665.787,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.