Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
CENTRIFUGA DESHIDRATARE NAMOL FERMENTAT
- Număr anunț
- SCN1163029
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL (CUI 31364907)
- Cod CPV
- 42996900-3 · Echipament de prelucrare a namolului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810.000 RON
- Valoare atribuită
- 762.320 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2025 08:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1122909
- Termen limită
- 11.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245813
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI Centrifuga.pdf.p7s
- clauze contractuale-Centrifuga.docx.p7s
- FisaDate_DF1245813.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSULTECH INDUSTRIAL SUPPLIES SRL CUI 31364907
Valoare atribuită
762.320 RON
din 810.000 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 47.680 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.