Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,0% sub estimat
REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- SCN1163025
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.126.854,40 RON
- Valoare atribuită
- 743.322,66 RON 34,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2025 07:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1122305
- Termen limită
- 04.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245776
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1245776.pdf
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.docx.p7s
- MODEL CONTRACT.doc.p7s
- Modele Formulare.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 743.322,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI DE LABORATOR PENTRU BIOCHIMIE | — | — | |
| 2 | REACTIVI DE LABORATOR PENTRU URINI | — | — | |
| 3 | REACTIVI DE LABORATOR PENTRU COAGULARE | — | CLINI-LAB | 628.143,66 RON |
| 4 | REACTIVI DE LABORATOR PENTRU IMUNOLOGIE | — | — | |
| 5 | REACTIVI DE LABORATOR PENTRU HEMATOLOGIE | — | DIAMEDIX IMPEX | 115.179 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
743.322,66 RON
din 1.126.854,40 RON estimat
34,0%
Adjudecat la 66,0% din estimat · economie 383.531,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.