Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de colectare, transport si aplicare namol pe terenuri agricole
- Număr anunț
- SCN1163138
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- RECYCLING PROD SRL (CUI 21274190)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558.000 RON
- Valoare atribuită
- 557.400 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2025 16:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1122210
- Termen limită
- 05.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245997
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1245997.pdf
- Sectiunea II Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea III - Modele de formulare.pdf.p7s
- Sectiunea IV - Clauze contractuale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RECYCLING PROD SRL CUI 21274190
Valoare atribuită
557.400 RON
din 558.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.