Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat

AEE Spor de putere (Pa=2MV) Unitate Militara-UM01041 Fagaras (ATR:7010240708176), loc. Fagaras, str.Tudor Vladimirescu, nr.66, jud.Brasov

Număr anunț
SCN1163131
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
FRONTEX-TRADE SRL (CUI 9052704)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
933.887,80 RON
Valoare atribuită
788.785,45 RON 15,5% sub estimat
Data publicării
26.05.2025 15:48
Anunț de atribuire
SCNA1127106
Termen limită
10.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245987

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTEX-TRADE SRL CUI RO9052704
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IMSAT-CUADRIPOL SA CUI RO 1093431
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EURO-IMAGE SRL CUI RO13910075
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

788.785,45 RON

din 933.887,80 RON estimat 15,5%

Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 145.102,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.