Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Reactivi chimici pentru aparatele LABUMAT 2 si URISED 3 PRO

Număr anunț
CN1081551
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.359.312 RON
Valoare atribuită
1.277.712 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
26.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152352
Termen limită
26.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
337791-2025
Documentație de atribuire
DF1245827

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218

Valoare atribuită

1.277.712 RON

din 1.359.312 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 81.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.