Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,4% sub estimat
REACTIVI PENTRU ANALIZE DE SANGE (PACHET REACTIVI COAGULARE compatibili cu analizorul automat de coagulare STA Compact Max)
- Număr anunț
- SCN1163119
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.328 RON
- Valoare atribuită
- 208.115 RON 33,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2025 10:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1122026
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245902
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini STA COMPACT MAX_2025.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii STA Compact Max_2025.doc.p7s
- FisaDate_DF1245902.pdf
- Modele de formulare STA Compact Max_2025.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
208.115 RON
din 312.328 RON estimat
33,4%
Adjudecat la 66,6% din estimat · economie 104.213 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.