Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,4% sub estimat
Achizitie medicamente perfuzabile.
- Număr anunț
- SCN1163117
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169.750 RON
- Valoare atribuită
- 50.186 RON 70,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2025 10:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1122048
- Termen limită
- 17.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245840
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- declaratie-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1245840.pdf
- Formulare achizitie--semnat.pdf.p7m
- macheta contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 169.750 RON Adjudecat: 50.186 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CLORURA DE SODIU 0,9% -250ml | 66.000 RON | Anulat | — |
| 2 | CLORURA DE SODIU 9 mg/ml-100ml | 54.000 RON | Anulat | — |
| 3 | GLUCOZA 5% *250ML | 11.610 RON | SC PHARMA SA | 50.186 RON |
| 4 | PARACETAMOL 10 mg/ml | 18.400 RON | — | |
| 5 | SOLUTIE RINGER LACTAT 250ml | 19.740 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Valoare atribuită
50.186 RON
din 169.750 RON estimat
70,4%
Adjudecat la 29,6% din estimat · economie 119.564 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.