Atribuită
Anunț de participare
Revizie periodica la 12 luni si interventii tehnice in situatii de nevoie la echipamentele de anestezie-reanimare Dräger
- Număr anunț
- SCN1163108
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219.619 RON
- Valoare atribuită
- 219.619 RON
- Data publicării
- 26.05.2025 09:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1122014
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245797
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini Draeger.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACT .doc.p7s
- FisaDate_DF1245797.pdf
- formulare 2020.doc.p7s
- Oferta financiara.xls.p7s
- Propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
219.619 RON
din 219.619 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro