Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,6% sub estimat

Servicii de asigurare de răspundere civilă (RCA) și servicii de asigurare facultativă (CASCO) pentru autovehiculele din parcul auto al RA-APPS – sediu, Departamentul Scroviștea și Departamentul Bucureștii Noi

Număr anunț
SCN1163190
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412.587,51 RON
Valoare atribuită
274.110 RON 33,6% sub estimat
Data publicării
27.05.2025 14:43
Anunț de atribuire
SCNA1124947
Termen limită
11.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245990

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 412.587,51 RON Adjudecat: 274.110 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 „Servicii de asigurare de răspundere civilă (RCA)”, pentru auto… 185.477,31 RON OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. 140.867,10 RON ↓24,1%
2 Servicii de asigurare facultativă (CASCO), pentru autovehiculel… 227.110,20 RON S.C. UNIQA ASIGURARI S.A. 133.242,90 RON ↓41,3%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

274.110 RON

din 412.587,51 RON estimat 33,6%

Adjudecat la 66,4% din estimat · economie 138.477,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.