Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Sucevita, Judetul Suceava
- Număr anunț
- PC1002990
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
- Furnizor / câștigător
- SMART ENERGY SRL (CUI 19030541)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 370.000 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2025 16:35
- Anunț de atribuire
- PCA1003000
- Termen limită
- 16.06.2025 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1246330
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SMART ENERGY SRL CUI 19030541
Valoare atribuită
370.000 RON
din 375.000 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.