Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat
Acord-cadru în baza căruia se vor încheia contracte subsecvente având ca obiect prestarea de servicii de internet pentru maxim 7 locații ANCOM
- Număr anunț
- SCN1163264
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii (CUI 14751237)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157.752 RON
- Valoare atribuită
- 121.824 RON 22,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2025 16:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1122226
- Termen limită
- 11.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246296
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1246296.pdf
- Informatii privind constituirea garantiilor de participare si de buna executie servicii de internet pentru maxim 7 locatii ANCOM.docx.p7s
- sectiunea 2 - Caietul de sarcini servicii acces internet 7 locatii-2025.docx.p7s
- sectiunea 3 - Proiect de acord-cadru, contract subsecvent si clauze contractuale.doc.p7s
- sectiunea 4 - Formulare si modele de documente servicii acces internet 7 locatii - 2025.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGI ROMANIA S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
121.824 RON
din 157.752 RON estimat
22,8%
Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 35.928 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.