Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Achiziția publică executie lucrari pentru investitia “ Reabilitare termică pentru îmbunătățirea eficienței energetice la clădirea Inspectoratului de Protecție Civilă Olt”
- Număr anunț
- SCN1163253
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.337.489,11 RON
- Valoare atribuită
- 4.317.589,66 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2025 15:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1135621
- Termen limită
- 12.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246047
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
NEW MAXI CONSULTING AND CONSTRUCTION SRL CUI 37160965
Asociați 1
HEVATEX COM SRL CUI RO 4597204
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GND UNI ENGINEERING S.R.L. CUI 44524104
Valoare atribuită
4.317.589,66 RON
din 4.337.489,11 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 19.899,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.