Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat

“Creșterea performanței și eficienței energetice a clădirilor rezidențiale multifamiliale- Lot 1- imobilul situat în strada Zizinului nr. 71, bl.104 G,,,Lot 2 - imobilul situat în strada Lungă nr. 184,, Lot 3 - imobilul situat în strada Griviței nr. 62,,

Număr anunț
SCN1163212
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.007.963,70 RON
Valoare atribuită
10.096.049,81 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
28.05.2025 07:47
Anunț de atribuire
SCNA1135749
Termen limită
17.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246110

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ONELUC CONSTRUCT SRL CUI RO34592071
Subcontractanți 2
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 5
ANA-CRIS SRL CUI RO 5209459
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DANINA STAR SRL CUI 3581471
Terți susținători 1
STADI DESIGN SRL CUI 34420920
Subcontractanți 1
TEVAG INSTAL SRL CUI RO29655769

Valoare atribuită

10.096.049,81 RON

din 11.007.963,70 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 911.913,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.