Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparație sistem rulare/frânare semiremorca Langendorf
- Număr anunț
- SCN1163348
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- AUTO MALL SERVICE SRL (CUI 18284223)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.609 RON
- Valoare atribuită
- 20.609 RON
- Data publicării
- 29.05.2025 15:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1123999
- Termen limită
- 18.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246452
Documente
Documentația de atribuire
- 5 FORMULARE STANDARD Serv reparatie frana.docx.p7s
- Anexa 4 - contract sectorial de servicii reparatie.doc.p7s
- Caiet sarcini servicii reparatie frana.pdf.p7s
- FisaDate_DF1246452.pdf
- Formular propunere tehnica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO MALL SERVICE SRL CUI RO 18284223
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO MALL SERVICE SRL CUI RO 18284223
Valoare atribuită
20.609 RON
din 20.609 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro