Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
“Dezvoltarea și înființarea de sisteme inteligente de management urban în Orașul Odobești, județul Vrancea”
- Număr anunț
- SCN1163344
- Autoritate contractantă
- ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
- Furnizor / câștigător
- GEODATA SERVICES S.R.L. (CUI 40188478)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 873.949,57 RON
- Valoare atribuită
- 855.000 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2025 15:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1122489
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246412
Documente
Documentația de atribuire
- 02. CS_SmartCity Odobesti.pdf.p7s
- 04. Model contract_Smart City.docx.p7s
- 05. Formulare_Smart City.docx.p7s
- FisaDate_DF1246412.pdf
- Sectiunea-VI.2-Propunere-_tehnica_Formular_1Smart City.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEODATA SERVICES S.R.L. CUI 40188478
Valoare atribuită
855.000 RON
din 873.949,57 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 18.949,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.