Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE-BULDOEXCAVATOR

Număr anunț
SCN1163336
Autoritate contractantă
COMUNA SOARS (CUI 4384621)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493.000 RON
Valoare atribuită
492.960 RON
Data publicării
29.05.2025 14:52
Anunț de atribuire
SCNA1123064
Termen limită
11.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246405

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

492.960 RON

din 493.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.