Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat

Reluare furnizare dotari/produse pentru spatiile amenajate pentru obiectivul de investitii Biblioteca Judeteana " Vasile Voiculescu" Buzau aferente LOT 3

Număr anunț
SCN1163325
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
Furnizor / câștigător
DANIJA EKOS S.R.L. (CUI 42311819)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.950 RON
Valoare atribuită
31.455 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
29.05.2025 12:58
Anunț de atribuire
SCNA1124257
Termen limită
23.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246318

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

31.455 RON

din 34.950 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 3.495 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.