Atribuită
Anunț de participare
Achiziție publică în vederea achiziționării a unei toalete publice automate racordabilă la utilități care poate fi utilizată inclusiv de către persoanele cu dizabilități.
- Număr anunț
- SCN1163324
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- COMEX ROM SRL (CUI 27820)
- Cod CPV
- 24955000-3 · Toalete chimice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273.109 RON
- Valoare atribuită
- 273.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2025 12:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1124605
- Termen limită
- 13.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245353
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini toaleta automata 2025.pdf.p7s
- ctrct furnizare produse.doc.p7s
- FisaDate_DF1245353.pdf
- Formulare toaleta.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMEX ROM SRL CUI RO 27820
Valoare atribuită
273.000 RON
din 273.109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro