Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
PROIECTARE ȘI EXECUȚIE PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚII „ALIMENTARE CU ENERGIE ELECTRICĂ, SALĂ POLIVALEMNTĂ 5000 DE LOCURI, MUNICIPIUL SUCEAVA”
- Număr anunț
- SCN1163322
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROAXA SRL (CUI 18619132)
- Cod CPV
- 45232200-4 · Lucrari auxiliare pentru linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201.413,67 RON
- Valoare atribuită
- 3.991.342 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2025 11:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1123689
- Termen limită
- 16.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246287
Documente
Documentația de atribuire
- ATR.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1246287.pdf
- Model Contract.doc.p7s
- Modele Formulare .docx.p7s
- Partea desenata.rar.p7s
- Partea scrisa.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROAXA SRL CUI RO 18619132
Valoare atribuită
3.991.342 RON
din 4.201.413,67 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 210.071,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.