Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat
Sistem de radiografie mobila
- Număr anunț
- SCN1163317
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33111600-7 · Aparate de radiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540.000 RON
- Valoare atribuită
- 461.350 RON 14,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2025 10:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1124249
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246266
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini sistem radiografie.docx.p7s
- contract model.doc.p7s
- FisaDate_DF1246266.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
461.350 RON
din 540.000 RON estimat
14,6%
Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 78.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.