Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,9% sub estimat
Cabluri flexibile si accesorii CR 40223 PA 02
- Număr anunț
- SCN1163304
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- REAL WESTECH SRL (CUI 6454286)
- Cod CPV
- 31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.600 RON
- Valoare atribuită
- 84.656 RON 38,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2025 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1126385
- Termen limită
- 17.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246314
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 - licitatia electronica.pdf.p7s
- Caiet de sarcini CR 40223.pdf.p7s
- Draft contract CR 40223.pdf.p7s
- FisaDate_DF1246314.pdf
- formulare CR 40223.docx.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REAL WESTECH SRL CUI RO 6454286
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHNIC FLASH SCS CUI RO 1959466
Valoare atribuită
84.656 RON
din 138.600 RON estimat
38,9%
Adjudecat la 61,1% din estimat · economie 53.944 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.