Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat

Achizitie utilaje pentru proiectul „ACHIZITII ECHIPAMENTE DE GOSPODARIRE COMUNALA IN COMUNA DIMITRIE CANTEMIR, JUDETUL VASLUI”

Număr anunț
SCN1163293
Autoritate contractantă
Comuna Dimitrie Cantemir (CUI 3394295)
Furnizor / câștigător
APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL (CUI 17540498)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369.142,81 RON
Valoare atribuită
337.000 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
29.05.2025 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1122895
Termen limită
12.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246250

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

337.000 RON

din 369.142,81 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 32.142,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.