Atribuită Anunț de participare

SISTEM COMPLET BRONHOSCOPIE ȘI ORL-1 bucata

Număr anunț
SCN1163291
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302.605,04 RON
Valoare atribuită
302.600 RON
Data publicării
29.05.2025 08:21
Anunț de atribuire
SCNA1123054
Termen limită
13.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246259

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

302.600 RON

din 302.605,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.