Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat

Furnizare de echipamente tipografice

Număr anunț
SCN1163290
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI RO14057015)
Furnizor / câștigător
INGENTO CONSULTING SRL (CUI 25486381)
Cod CPV
22500000-5 · Placi sau cilindri tipografici, alte echipamente de tipografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369.747,89 RON
Valoare atribuită
360.500 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
29.05.2025 08:15
Anunț de atribuire
SCNA1122608
Termen limită
12.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246228

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 369.747,89 RON Adjudecat: 360.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Imprimantă Flat Bed Foil - 1 buc. 79.831,93 RON INGENTO CONSULTING 75.500 RON ↓5,4%
2 Modul finisare tipografie - 1 buc. 289.915,96 RON INGENTO CONSULTING 285.000 RON ↓1,7%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

360.500 RON

din 369.747,89 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 9.247,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.