Atribuită Anunț de participare

Contract furnizare clor lichid

Număr anunț
SCN1163289
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Furnizor / câștigător
SADACHIT PRODCOM SRL (CUI 5360833)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483.750 RON
Valoare atribuită
483.750 RON
Data publicării
29.05.2025 08:12
Anunț de atribuire
SCNA1122214
Termen limită
10.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246031

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SADACHIT PRODCOM SRL CUI RO 5360833
Subcontractanți 1
CASIM COLOR SRL CUI RO5337911

Valoare atribuită

483.750 RON

din 483.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.