Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Achiziționare cilindru compactor tandem cu doua bandaje vibratoare
- Număr anunț
- SCN1163417
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- WIRTGEN ROMANIA SRL (CUI 1572361)
- Cod CPV
- 39713300-6 · Compactoare de deseuri menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340.336 RON
- Valoare atribuită
- 339.000 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2025 16:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1122871
- Termen limită
- 19.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246515
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de furnizare.docx.p7s
- FisaDate_DF1246515.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Formular - propunere tehnica.docx.p7s
- Informatii pentru ofertanti.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WIRTGEN ROMANIA SRL CUI RO 1572361
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PARTENER SRL CUI RO 9026390
Valoare atribuită
339.000 RON
din 340.336 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.336 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.