Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,7% sub estimat
Dotarea cu mobilier a unităților de învățământ din UAT Bocsig
- Număr anunț
- SCN1163415
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOCSIG (CUI 3519038)
- Furnizor / câștigător
- DISTINCT MOB SRL (CUI 9042077)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.100 RON
- Valoare atribuită
- 17.850 RON 22,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2025 16:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1123784
- Termen limită
- 06.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246582
Documente
Documentația de atribuire
- 3.1 Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- 3. Formulare si modele-pe ordin.doc.p7s
- 4. Propunere de contract-pe ordin.doc.p7s
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1246582.pdf
- Fisa tehnica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DISTINCT MOB SRL CUI 9042077
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Valoare atribuită
17.850 RON
din 23.100 RON estimat
22,7%
Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 5.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.