Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

CARBURANȚI AUTO (BENZINA EURO 5) pe baza de BVCA _uri

Număr anunț
SCN1163400
Autoritate contractantă
SERVICIUL MUNICIPAL DE UTILITATI PUBLICE BACAU (CUI 43053475)
Furnizor / câștigător
UNICOM HOLDING SA (CUI 3507700)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.818 RON
Valoare atribuită
37.440 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
30.05.2025 14:24
Anunț de atribuire
SCNA1122412
Termen limită
10.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246596

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICOM HOLDING SA CUI RO 3507700
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324

Valoare atribuită

37.440 RON

din 37.818 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 378 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.