Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat
ACORD CADRU furnizare alimente (ulei si margarina)
- Număr anunț
- SCN1163468
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.660 RON
- Valoare atribuită
- 54.063,20 RON 13,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.06.2025 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1123053
- Termen limită
- 11.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246641
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CAIET DE SARCINI_2025 ulei.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_2025 ulei.pdf.p7s
- FisaDate_DF1246641.pdf
- Formulare.docx.p7s
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI _ulei.pdf.p7s
- Model ACORD CADRU.pdf.p7s
- Model CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELLMAR COM SRL CUI RO4499001
Valoare atribuită
54.063,20 RON
din 62.660 RON estimat
13,7%
Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 8.596,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.