Anulată Anunț de participare

Executie lucrari pentru: LOT 1 "Amenajare teren de fotbal CF nr. 26522 Sat Stoenesti - faza executie " și LOT 2 "Amenajare teren CF26286 , CF26287, in satul Nedelea, pentru activitati sportive si de agrement"

Număr anunț
SCN1163507
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.699.917,66 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
03.06.2025 10:26
Anunț de atribuire
SCNA1123383
Termen limită
04.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246634

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 7.699.917,66 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Amenajare teren CF26286, CF26287, în sat Nedelea, pentru activi… 5.831.516,04 RON Anulat
2 Amenajare teren de fotbal CF nr.26522 sat Stoenești 1.868.401,62 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.