Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,9% sub estimat

Monitor LCD - CR 43872

Număr anunț
SCN1163495
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280.151 RON
Valoare atribuită
269.940 RON 78,9% sub estimat
Data publicării
03.06.2025 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1125344
Termen limită
19.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246719

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IT GENETICS S.A. CUI RO 21310535
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
STARCHASER S.R.L. CUI RO6491993
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

269.940 RON

din 1.280.151 RON estimat 78,9%

Adjudecat la 21,1% din estimat · economie 1.010.211 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.