Atribuită Anunț de participare

Închiriere autovehicule de transport industriale cu șofer- 7 loturi

Număr anunț
SCN1163573
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
UZINA ROMINEX SRL (CUI 26130306)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298.617,20 RON
Valoare atribuită
299.740,10 RON
Data publicării
04.06.2025 09:20
Anunț de atribuire
SCNA1122147
Termen limită
11.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1246763

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 299.740,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Închiriere autovehicule de transport industriale cu sofer UMC R… Uzina ROMINEX 262.082,60 RON
7 Închiriere autovehicule de transport industriale cu sofer UMC J… LOUSIANA COM 37.657,50 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOUSIANA COM SRL CUI RO6068862
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306

Valoare atribuită

299.740,10 RON

din 298.617,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.