Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Achizitie geocompozit antifisura
- Număr anunț
- SCN1163555
- Autoritate contractantă
- SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
- Furnizor / câștigător
- INOVECO S.R.L. (CUI 5018980)
- Cod CPV
- 44113000-5 · Materiale pentru constructii rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280.500 RON
- Valoare atribuită
- 279.752 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2025 07:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1123418
- Termen limită
- 19.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246824
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Declaratie persoane cu functii de decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1246824.pdf
- Formular de propunere financiara.xlsx.p7s
- Formulare si modele documente.docx.p7s
- Modelul de contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INOVECO S.R.L. CUI RO 5018980
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COTA GSCD S.R.L. CUI 43699949
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Valoare atribuită
279.752 RON
din 280.500 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 748 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.