Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat

“Sisteme inteligente de management urban în orașul Deta, judetul Timiș” - furnizare

Număr anunț
SCN1163652
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI RO2503378)
Furnizor / câștigător
URBIO DOWNSTREAM S.R.L. (CUI 27884111)
Cod CPV
30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834.029,97 RON
Valoare atribuită
785.697,77 RON 5,8% sub estimat
Data publicării
05.06.2025 16:16
Anunț de atribuire
SCNA1130184
Termen limită
23.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247039

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

785.697,77 RON

din 834.029,97 RON estimat 5,8%

Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 48.332,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.