Atribuită
Anunț de participare
Autovehicule pentru muncă operativă
- Număr anunț
- SCN1163645
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- PORSCHE ROMANIA SRL (CUI 9997007)
- Cod CPV
- 34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 381.428 RON
- Valoare atribuită
- 381.428 RON
- Data publicării
- 05.06.2025 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1126082
- Termen limită
- 24.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1246893
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si specificatii tehnice_semnat.pdf
- FisaDate_DF1246893.pdf
- Formulare_semnat.doc.p7s
- Proiect contract_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PORSCHE INTER AUTO ROMANIA SRL CUI RO 22188461
Valoare atribuită
381.428 RON
din 381.428 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro